Pracujemy dla najlepszych,

Jesteśmy zespołem silnie zmotywowanych osób, potrafiących radzić sobie w dynamicznie zmieniającym się środowisku. Naszą reputację chcemy budować przez stosowanie najwyższych standardów etycznych i wysoką wiarygodność.

Nie chcemy składać obietnic bez pokrycia i zostawiać klientów bez kontaktu. Zdajemy sobie sprawę jak ważna jest ciągłość produkcji, dlatego Twoja maszyna od dziś będzie pod doskonałą opieką.
tools

Serwis

hand-shake

Wsparcie technologiczne

gears

Części zamienne

trade

Sprzedaż maszyn laserowych firmy MAZAK


Pragniemy się rozwijać, zwiększać kadrę, aby móc sprostać oczekiwaniom klientów. Rzetelność, szybkość reakcji, terminowość to naszym zdaniem klucz do sukcesu. Stawiamy na długoterminowe relacje z klientami, które pozwolą nam lepiej poznać i zrozumieć ich potrzeby i zaowocują optymalizacją ich kosztów.

Pomysł założenia własnej firmy rodził się w naszych głowach już od dłuższego czasu. Ciągły kontakt z klientem niejednokrotnie narzekającym na opieszałość istniejących na rynku firm serwisowych dał nam sporo do myślenia. Posiadając wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu wycinarek laserowych, stwierdziliśmy, że czas zacząć działać. Chcemy pracować w organizacji, w której szanuje się pracowników, a klienci są zawsze zadowoleni z jakości świadczonych usług.

Zaufaj Nam